Silahlar Hakkında En Fazla Merak Edilen Konular

Türk halkı savaşçı bir nesilden gelmiştir. Bu sebeple Türk halkında her on kişiden biri silah hakkında bilgi sahibidir. Koleksiyon yapan ve avlanma merakı ile silah bulunduran yoğun bir insan grubu vardır. Yadırganan bir durum olmasına karşın, özellikle düğünlerde silah sıkma adeti bir gelenek gibi halk arasında devam etmektedir. Kötü olaylarda kullanılmasını istemeyerek www.silahsatiyorum.com sitesini av merakı olanlar ve silah koleksiyoncuları için kurduk. Sitemizde yüzlerce çeşit silah ve tabanca modeli yer alıyor. Sıfır silah modelleri bulunduğu gibi ikinci el silah modelleri de sitemizde yer almaktadır. Resmi ve kanunlar bakımından sorunsuz ve sıkıntısız olan ikinci el silah modellerini sitemiz üzerinde bulabilir, cazip fiyat seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

Silah Modelleri

Sitemiz üzerinde yüzlerce çeşit sorunsuz ve sıkıntı çıkarmayan silah ve tabanca modeli yer almaktadır. Silahını satmak isteyen kişilerin bıraktıkları silah ilanlarını inceleyerek, satıcılarla irtibat kurarak uygun fiyatlarla ikinci el silah satın alabilirsiniz. Beretta, Sarsılmaz, Sig Saguar, Yavuz ve Kırıkkale marka tüm silah çeşitlerine sitemiz üzerinden ulaşabilir, silahlar hakkındaki detay bilgilerini öğrenebilirsiniz. Sitemizde yivsiz av tüfeği, tabanca, yivli tüfekler ve antika tüfekler kategoriler altında bulunmakta ve bu silahları kolay bulmanızı sağlamaktadır. Ruhsatlı, ruhsatsız ve antika silah modellerine sitemiz üzerinden ulaşabilir, silah hakkında merak ettiğiniz tüm konuları satıcı veya sitemiz ile görüşerek öğrenebilirsiniz.

Silah Aksesuarları

Sitemizde silah ve tüfeklerin yanı sıra silah aksesuarları da yer almaktadır. Şarjör ve kabza gibi birçok silah aksesuarları sitemizde uygun fiyat seçenekleriyle satışa sunulmuştur. Silah aksesuarlarını da uygun fiyatla satın almak için sitemizi inceleyebilirsiniz.

Sitemizin Özellikleri

Sitemiz tüm Türkiye'den silah satın almak isteyen kişilere hizmet vermektedir. Sitemizin müşteri hizmetleri bölümüne ve sitemize 7/24 ulaşabilirsiniz. Sitemizi sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek için arama motorlu olarak hazırladık. Türkiye'de hangi il ve ilçeden silah satın almak istiyorsanız, arama motoruna arama bilgilerini girdiğinizde birçok silah modeli bulabilirsiniz. Sitemizde bulduğunuz herhangi bir ilanla ilgili sormak istediğiniz her türlü konu da bizlere ulaşarak bilgi alabilirsiniz. Sitemizde aradığınız silahın markasını veya modelini de arama motorumuza yazarak kolay bir şekilde silah bulabilirsiniz.

Antika Silahlar

Silah kategorisine giren Antika silahlar da sitemiz üzerinde yer almaktadır. Çekoslovakya, Rusya ve daha birçok ülkede savaşlarda veya birtakım gizli örgütler tarafından kullanılmış olan antika silah ve tabanca modelleri sitemizde yerini almıştır. Koleksiyonunuzda eksik olan bu antika silahlara sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. En gösterişli ve en eski antika silah modellerini incelemek için sitemizi inceleyebilirsiniz.

Ekonomik Silah Modelleri

Sitemizde birbirinden kaliteli silah, tabanca, av tüfeği ve antika silah modelleri yer almaktadır. Tüm silah modelleri sorunsuz ve kaliteli olan ürünlerden oluşmaktadır. Sitemizdeki tüm ürünler, uygun fiyatlı ve ekonomik seviyededir. Sitemize ulaşarak en uygun fiyatlarla silah satın alabilirsiniz.

Yeni İlanlar

Sitemize gelen son ilanları buradan görebilirsiniz.


Ruhsatlı silahlarınızı sistemimiz üzerinden ilan vererek satabilirsiniz.

Sosyal Medya