Anasayfa ÖNEMLİ UYARILAR

ÖNEMLİ UYARILAR

Ülkemizde internet üzerinden çok çeşitli dolandırıcılık yöntemleri uygulanmaktadır, siz değerli üyelerimizin herhangi bir maduriyete maruz kalmamaları için Silahilanlari.com içeriğindeki uyarıları dikkate almanızı önemle rica ederiz.

 

Ülkemizde internetten silah almak diye bir uygulama yoktur, internet siteleri sadece tarafları buluşturmak için hizmet vermektedir 

 

Özellikle sizden parasını talep edip kargoyla silahınızı adresinize göndereceğini söyleyen kişilere itibar etmeyip kesinlikle hiç bir ad altında para göndermeyiniz çünkü ülkemizde böyle bir silah alışverişi mümkün değildir

 

Yasal ruhsatlı silah alışverişi için içeriğimizdeki uyarıları kontrol etmeyi unutmayınız.

 

 

Silahilanlari.com Üzerinden Yayınlanan İlanlar Aracılığıyla Silah Almak İsteyen Kullanıcılarımıza Uyarılar:

 

  • Site üzerinden alacağınız silah ile ilgili tarafınıza dilekçe ve ruhsat fotokopisi ulaşmadan kapora yatırmayınız, yatıracağınız kapora silah parasının %3'ünü geçmemelidir.

 

  • Dilekçe de gönderilen ruhsat fotokopisinin whatsapp gibi programlardan gönderilen resimlerden alınma çıktısı olmadığına dikkat ediniz.

 

  • Kendisini Polis, Savcı ve Asker olarak tanıtan ve size güven vermek için whatsapp üzerinden resmi kimlik gönderen kişilere itibar etmeyiniz.

 

  • Silahın geriye kalan ücretini ruhsat onayından sonra Noter işlemlerinde Noter satışında veriniz.

 

  • Güvenli bir satış için mutlaka bu bu kuralları dikkate alınız.

Ruhsatlı silahlarınızı sistemimiz üzerinden ilan vererek satabilirsiniz.

Sosyal Medya